APIE MUS

Mūsų darbo specifika

Mūsų "SaugiVeja" specialistai - tai bene vieninteliai Lietuvoje vabzdžių naikinimo ekspertai, galintys pasiūlyti ne tik insekticidinę erkių populiacijos kontrolę, bet ir ekologišką erkių gaudymo būdą su užpatentuota erkių gaudykle.

Mūsų suburta profesionalų komanda jau ilgą laiką specializuojasi dezinfekcijos ir kitose susijusiose srityse, tad panaudoję kartu sukauptą patirtį galime besąlygiškai užtikrinti jūsų aplinkos saugumą nuo kenkėjiškų vabzdžių.

Kadangi mūsų ekspertai puikiai išmano erkių biologiją ir jų įpročius, turime galimybę parinkti pačius veiksmingiausius insekticidus, taip išsprendžiant erkių keliamas problemas.

Mūsų darbo eiga

Užsisakius mūsų paslaugas, patyrę ekspertai pirmiausia atliks pirminę apžiūrą, kurios metu bus nustatytos erkių ir kitų kenkėjų keliamos problemos bei pasiūlys galimus problemų sprendimo būdus.

Susisiekite su mumis užpildydami žemiau esančią formą, rašykite el. paštu saugiveja@saugiveja.lt arba skambindami numeriu +370 643 43377, ir mes užtikrinsime jūsų ir jūsų artimųjų saugumą nuo kenkėjiškų vabzdžių!

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE SU MUMIS!